Visas mūsų svetainės galimybes išnaudosite tik instaliavę ar aktyvavę ne mažesnę nei 8 Flash įskiepio versiją.
Plačiau...

Kaip susikurti asmeninį albumą?

Susikurti Albumai.com portale asmeninį albumą labai paprasta - tereikia užsiregistruoti ir tuoj pat galite naudotis nemokamo plano "Laisvė" paslaugomis. Jei Jums per mažai nemokamo plano galimybių, Jūs galite užsisakyti profesionalų paketą "Fotografas", kurio galimybės daug platesnės. Jei Jums užtenka nemokamo plano galimybių, bet netelpa norimas kiekis nuotraukų - Jūs galite nebrangiai išsipirkti papildomos vietos.

Kaip valdyti asmeninį albumą?

Asmeniniai albumai valdomi specialiu įrankiu, kuris veikia tik prisiregistravus. Norėdami tvarkyti savo medžiagą dešiniajame viršutiniame kampe įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, jei jie teisingi, netrukus ten pat pasirodys nuoroda į albumų tvarkymo įrankį.
Taip pat, albumų tvarkymo įrankį pasieksite per meniu Asmeniniai albumai/albumų tvarkymas (turite būti prisiregistravę anksčiau). Albumų tvarkymo įrankio pagalba galėsite įkelti vizualinę medžiagą, kurti ir tvarkyti albumus, peržiūrėti lankytojų atsiliepimus ir t.t. Įrankis nuolatos tobulinamas, jei pastebite kokių klaidų ar turite pageidavimų, kreipkites į albumai.com administraciją adresu info@albumai.com

Kaip dirbti su albumų tvarkymo įrankiu galite susipažinti peržiūrėję animuotas instrukcijas (Naršyklėje turi būti įdiegtas ir aktyvuotas Flash 8 įskiepis)
Kaip naudotis albumų tvarkymo įrankiu ...


 Fatal error: Cannot redeclare Connect() (previously declared in /home/vlapenas/domains/albumai.com/public_html/inkludas/konfigas.php:35) in /home/vlapenas/domains/albumai.com/public_html/inkludas/lankytojai.php on line 147